KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 15812063
nr 1581 2063
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 260 ex, daterad -84, "Juninatt". Bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:41:13
21/11 17:56:51